IXPO - Najväčší technologický festival

IXPO je novodobé EXPO. Písmeno „I“ reprezentuje inováciu, inteligenciu, inšpiráciu a najmä interakciu. Je to najväčší technologický festival na Slovensku. Konal sa v dňoch 26.4. až 28.4. na Tyršovom nábreží v Bratislave. Pri jeho otvorení nechýbala ani naša škola. Naši pedagógovia spolu so žiakmi sa zúčastnili tohto momentu, keď prvý krát v histórií sa otvorili brány budúcnosti. Všetci naši zástupcovia si odniesli nové poznatky a zážitky s technológiami budúcnosti. Na IXPE sme nadviazali aj nové partnerstvá, ktoré posunú našu školu zase o krok k cieľu stať sa modernou školou budúcnosti.

A na záver vám chceme prezradiť novinku, že humanoidný robot Pepper by sa mohol stať členom nášho tímu. 

Súkromné gymnázium Banskobystrické 

Ružová 15/A, 

974 11 Banská Bystrica

tel: +421 903 826 278

email: info@sukromnygympel.sk

5.png8.png0.png6.png8.png
1
Online