Team Building Camp 2020

K štartu školského roka na našom gymnáziu neodmysliteľne patrí Team building camp pre našich prvákov. Ani tento rok nemohol byť výnimkou. Vzhľadom k pozitívnemu faktu, že sme otvorili prvý krát v histórií nášho gymnázia tri triedy, bol Team building camp poriadne natiahnutý. Každá trieda prežila dva dni v krásnom rezorte Gothal v Liptovskej osade.

Ráno trieda vyštartova z gymnázia a žiaci si nastúpili do pripravených mikrobusov, ktoré ich odviezli do Liptovskej Osady. Tu bolo pripravené pre nich cca 24 hodinové dobrodružstvo. V konferenčnej miestnosti absolvovali cvičenia zamerané na posilnenie kolektívu a spoznávanie sa pod dohľadom odborníčky Mgr. Martiny Jadroňovej. Samozrejme k úspešnému budovaniu vzťahov patrí aj zábava a tak po výdatnom obede a ubytovaní sa mali možnosť žiaci vyblázniť vo vodnom svete, prípadne pri hraní bowlingu, alebo biliardu. 

Po raňajkách plný nových zážitkov a priateľstiev nasledoval odchod domov. Takto sa v termínoch od 3.9. do 9.9. vystriedali všetky tri triedy prvákov so svojimi triednymi učiteľmi. 

Team bulding camp je prvým, no určite nie jediným zážitkom, ktorý zažijú žiaci nášho gymnázia v tomto školskom roku.