V piatok 3.5 bol pre nás, žiakov z programu Show your talent, výnimočným zážitkom, keď sme sa zišli na záverečnej konferencii, aby sme uzavreli dobrodružstvo plné vzdelávania, zábavy a spoločných zážitkov.

Pred samotnou konferenciou sme si užili nezabudnuteľnú záverečnú víkendovku, kde sme sa venovali aktivitám zameraným na rôzne typy učenia. Bola to príležitosť na posledné spoločné aktivity, súťaže a zábavu, no zároveň aj čas kedy sme si zaspomínali na všetky naše dobrodružstvá v programe. Okrem toho sme mali ešte veľa práce s vypracovaním projektového zámeru a iných administratívnych úloh, čo nám pripomenulo, že aj keď sa blíži koniec, stále máme povinnosti, na ktoré treba pamätať.

Samotná konferencia prebehla úžasne. Pani učiteľky nás prekvapili svojimi krásnymi slovami pochvaly, čím nás všetkých dojali. Bola to dôležitá chvíľa, kedy sme si uvedomili, aký pokrok sme dosiahli počas nášho času v Show your talent a ako sme sa ako jednotlivci i ako tím posunuli vpred.

Na záver možno povedať, že táto záverečná konferencia bola nielen uzatvorením nášho dobrodružstva v programe, ale aj momentom reflexie, pochvaly a motivácie pre našu budúcnosť.