Milí žiaci,

naše gymnázium podpísalo Memorandum o spolupráci so spoločnosťou EF Education First, ktorá zabezpečuje jazykové pobyty v zahraničí. Vďaka tejto spolupráci máte 10% zľavu na ktorýkoľvek jazykový pobyt.

POZOR ! Ak sa rozhodnete ešte do konca novembra pre niektorý z jazykových pobytov budete mať zľavu až 20%. Platí to aj v prípade, ak si objednáte jazykový pobyt, ktorý chcete absolvovať v budúcom roku. Učte sa jazyk rýchlejšie v niektorých z akreditovaných medzinárodných kampusov, ktoré sprostredkúva Education First.

KURZY :
-začínajú každý pondelok
-s flexibilnou dĺžkou
-sú dostupné v 10 jazykoch
-v rôznej intenzite
-sú prispôsobené vašim cieľom a záujmom.

Spoločnosť EF Education First otvára svet pomocou jazykového vzdelávania, kultúrnej výmeny, akademických programov a edukačného cestovania. EF neučí len v laviciach! Organizuje prehliadky po najzaujímavejších svetových pamiatkach a krajinách vedené profesionálnymi sprievodcami. Itinerár sa prispôsobuje podľa potrieb učiteľov a študentov na všetkých úrovniach vzdelania: základné, stredoškolské alebo
univerzitné. Ponúkajú študijné programy na stredoškolskej, vysokoškolskej a postgraduálnej úrovni. Študenti, ktorí navštevujú ich školy, sú absolventi s vyššou pravdepodobnosťou prijatia na najlepšie svetové univerzity. EF Spolupracuje taktiež s Hult International Business School, ktorá je známa MBA a bakalárskymi programami prvotriednej úrovne.

Ak ťa zaujíma viac klikaj tu : https://www.ef-slovakia.sk/